[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Stranger  
Комната для бесед » Горячо!!!! » Сплени в шоу- бизнесе » Статистика и не только (факты говорят лучше.)
Статистика и не только
lesogorДата: Среда, 02.01.2008, 21:35 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: активисты МОДОС
Сообщений: 218
Награды: 0
Статус: Offline
Топ-10 забавних фактів про людину
У тілі людини можна знайти стільки хлору, що вистачило б для дезинфекції п'яти басейнів; стільки фосфору, що можна було б виготовити 20 тисяч сірникових головок; стільки жиру, що з нього вийшло б 10 шматків мила; достатньо сірки, щоб позбавити собаку від бліх; достатньо гліцерину, щоб підірвати артилерійський снаряд, і це ще не все.

10 місце: Життя людини можливе тільки при температурі тіла в межах 32-43 градусів Цельсія. Абсолютно у всіх людей температура вух нижче за температуру тіла на 1,5-2 градуси.

9 місце: Протягом доби у людини виділяється близько 1 л слини, 3 л шлункового соку, 2 л підшлункового соку, 3,5 л кишкового соку, 1 л жовчі. До речі, коли в Європі вводили євро, монети були ретельно досліджені на безпеку. Їх навіть розчиняли в шлунковому соку. Затверджений варіант монет був абсолютно не розчинмим у ньому (У Мюнхенській дитячій лікарні були проведені досліди з новими монетами євро. 80 відсотків сторонніх предметів, що заковтуються дітьми, - монети).

8 місце: Самотність найважче переноситься між 20 і 22 годинами.

7 місце: Ріст нігтів і волосся найінтенсивніше відбувається між 16 і 18 годинами.

6 місце: У людини шість основних органів чуття: нюх, дотик (шкірна чутливість), зір, слух і орган рівноваги. Смак, слух і нюх найбільш загострені між 17 і 19 годинами.

5 місце: Тонкість сприйняття смаку залежить від температури їжі. Найгостріше сприймається смак при температурі їжі 24 градуси Цельсія.

4 місце: Печінка найефективніше розкладає алкоголь між 18 і 20 годинами. Народність фурів в Центральній Африці теж неабияк цінує печінку, оскільки вважається, що місцеперебуванням душі є саме печінка. Отже, з'ївши печінку тварини, людина може розширити свою душу. А ось жінкам не дозволяється їсти печінку, оскільки вважається, що у них немає душі.

3 місце: Втрата вологи у розмірі 6-8% від ваги тіла викликає у людини стан напівнепритомності, 10% - галюцинації і порушення ковтального рефлексу. Втрата 12% рідини спричиняє за собою зупинку серця.

2 місце: Волосся брів, вії і пахове волосся живуть 3-4 місяці, волосся голови 4-6 років. Про лам-лікарів Тибету ходили легенди: лише той, хто успішно скальпелем розтинав вздовж людську волосину, міг стати асистентом хірурга, а щоб стати самим хірургом потрібно було розітнути волосину ще раз.

1 місце: Згідно з дослідженнями французьких невропатологів, у людини, що плаче, задіяно 43 м'язи лиця, тоді як у того, що сміється, лише 17. Таким чином, сміятися енергетично вигідніше, ніж плакати.

Добавлено (02.01.2008, 22:35)
---------------------------------------------
Что такое? где общение?


Еккл.11:9 Веселись, юноша, в юности твоей, и да вкушает сердце твое радости во дни юности твоей, и ходи по путям сердца твоего и по видению очей твоих; только знай, что за все это Бог приведет тебя на суд.
 
Комната для бесед » Горячо!!!! » Сплени в шоу- бизнесе » Статистика и не только (факты говорят лучше.)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: